Blog

Prozkoumejte s námi možnosti coworkingu

CZ:

Abychom Vám ještě lépe představili možnosti, které náš unikátní prostor nabízí, rozhodli jsme se třikrát týdně uspořádat komentované exkurze do Beauty Coworkingu Time. Konají se vždy v pondělí, ve středu a v pátek. Obrovskou výhodou těchto exkurzí je možnost si celý projekt prohlédnout a na vlastní oči vidět všechny možnosti, které se Vám v prostoru nabízejí. A to nejen pouze prostory určené pro samotnou péči o zákazníky, ale také naše vzdělávací centrum, prodejny, výbornou kavárnu a úžasnou terasu s výhledem na Prahu.

Jistě si díky tomu dokážete mnohem lépe představit, jak v těchto krásných prostorách pečujete o své zákazníky. Díky přítomnosti zástupce vedení coworkingu se ihned dozvíte veškeré důležité a potřebné informace. Během návštěvy se můžete zeptat na cokoliv, co se týká samotných prostor, možnost využití vybavení a přístrojů, ale samozřejmě také na detaily týkající se finančních podmínek pronájmu pracovního místa v coworkingu a možnosti využití doplňkových služeb jako jsou například marketing nebo účetnictví.

Neváhejte a doratte na exkurzi. Bude Vás to stát pouze chvíli Vašeho času, ale pomůže Vám to změnit Váš život a především kariéru a finanční ohodnocení k lepšímu. Stačí se jen přihlásit zde: https://forms.gle/B5QPXGoLu6ZQUBkRA.

RU:

Узнайте больше о возможностях Beauty Coworking Time на персональной экскурсии .

Для того, чтобы лучше познакомить вас с возможностями, которые предлагает наше уникальное пространство, мы решили организовывать экскурсии в Beauty Coworking Time три раза в неделю. Они проводятся по понедельникам, средам и пятницам.

Огромное преимущество таких экскурсий - просмотр всего проекта, где вы сможете лично увидеть все зоны и услуги пространства. И, речь идет не только о рабочих места бьюти-мастера, но и нашем учебном центре, шоу-руме продукции, превосходной кофейне/баре и удивительной террасе с видом на Прагу.

Это, безусловно, даст вам большее представление о том, как вы сможете позаботиться о своих клиентах в нашем прекрасном пространстве. Благодаря присутствию представителя руководства коворкинга, вы сразу же узнаете всю важную и необходимую информацию. Во время визита вы можете спросить обо всем, что касается самого помещения, возможности использования оборудования и устройств, о деталях финансовых условий аренды рабочего места в Бьюти-Крворкинге и возможности использования дополнительных услуг, таких как СММ или бухгалтерия.

Не стесняйтесь,приходите на экскурсию. Это займет всего несколько минут вашего времени, но, при этом, поможет изменить к лучшему вашу жизнь, в особенности, карьеру и финансовые положение. просто войдите здесь: https://forms.gle/B5QPXGoLu6ZQUBkRA.