Blog

Prostor, který musíte vidět

CZ:
Hledala jsem místo, v kterém se budou já a moji klienti cítit dobře. Důležitá pro mě byla dostupnost a čistota, "říká manikérka Markéta", jedna z našich mnoha spokojených klientek. BeautyCoworking se nachází v unikátních prostorech mezi čtvrtí Libeň a Holešovice, přímo u nábřeží řeky Vltava. Flexibilní prostor pro všechny z kosmetických a kadeřnických oborů, ale i prostory pro pořádání akcí jako stvořené pro workshopy a konference. Jste připraveni na nové výzvy? Starosti s vybavením, materiálem nebo složitým papírováním, nechte na nás. Kompletní služby jsou automaticky v ceně nájmu pracovního místa a vám zbývá více času na to, co je pro vás opravdu důležité. "VAŠE PODNIKÁNÍ“ Získáte klid na práci, inspirativní prostředí mladých lidí z různých oborů, kteří díky atmosféře v takovém social mixu budou propojovat své myšlenky, nápady a navzájem se motivovat ke kreativitě. Výhody pro vás. * ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY uzpůsobené pro každý rozpočet. * Na výpovědní lhůty ani na složité smlouvy u nás nenarazíte. * U jednodenních vstupů nemusíte uzavírat smlouvu, stačí ten den přijít k nám a vše si zařídit na recepci. * Sami si nastavíte, jak a kdy chcete své hodiny čerpat. * Není nutné si s sebou nic nosit, vše je pro vás připravené. * S naší zvýhodněnou nabídkou se vám nestane, že nevyčerpané časy vám propadnou. * Nás fotokoutek si zamilujete. * Kvalitní osvětlení pro natáčení Reels a prezentačních videí. * Wi-fi zdarma. Čeká na Vás i promokód XMASBCT10, při nahlášení kterého získáte SLEVU 10% na jednu návštěvu (platil do konce ledna 2023). Rádi byste se dozvěděli více? 
RU:
Добрый день, дорогие друзья и подписчики Beauty Coworking Time!💚
Как вы проводите предновогодние дни? Режете салаты? Запаковываете подарки?
А давно вы заглядывали под вашу ёлочку? Скорее загляните, ведь BCT оставил для вас подарок! 🎁
Промокод XMASBCT10 создан специально для вас!
С этим промокодом вы можете получить скидку 10%!
Срок действия нашего промокода ограничен! Успейте воспользоваться!
Ведь наше пространство красоты оборудовано всем необходимым для парикмахеров, косметологов, мастеров маникюра и многих других!
Желаем вам счастливого Нового 2023 года! Желаем вам творческого вдохновения, большого количества клиентов и успехов в вашей работе!
Ваш Beauty Coworking Time❤️🎄🎄🎄

*Промокод действителен до февраля 2023 года, вы можете использовать его на все тарифы BCT