Trvalá ondulace Prosalon Professional (1000 ml) silná

PROSALON
5 900 249 050 321
Výrobek byl oceněn zlatou medailí na výstavě v Poznani. Umožňuje dlouhodobý účinek na všechny typy vlasů. Speciálně vybrané činidla odstraňují zápach, charakteristický pro vlnový proces. V závislosti na stavu a typu vlasů je nutné zvolit vhodný typ produktu: s nápisem na štítku na zeleném pozadí - lehký - pro oslabené vlasy, štítku na růžovém pozadí - normální - pro normální vlasy, na štítku na žlutém pozadí - silný - pro vlasy málo podléhající stočení.
Použití: Vlasy umýt a vysušit ručníkem. Rozdělit je na části a navinout na natáčky. Nasadit těsně čepec y fólie. Počkat cca 10-15 minut (víc na vlasy málo podléhající stočení). Po stanovené době působení, spláchnout vodou bez vyjmutí natáček, a vysušit ručníkem. Naneste neutralizační ustalovač trvalé ondulací
Upozornění: Určen jen pro profesionální použití.Při kontaktu s pokožkou může složení výrobku způsobit alergickou reakci Používejte ochranné rukavice. Při ondulaci nepoužívejte kovové předměty. Nepoužívat při podrážděné a poraněné kůži na hlavě. Nepoužívejte ondulaci na vlasy dříve zesvětlované nebo barvené hennou, a do dvou týdnů po zesvětlení nebo barvení. Chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte odděleně od potravin a mimo dosah dětí.
Click to order
Vaše objednávka
Total: 

Vyplňte formulář a náš manažer vás bude kontaktovat, abychom projednali podrobnosti

Kliknutím na tlačítko "Odeslat" souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů