Keratinový vyhlazující krém Prosalon Professional N2 (500 ml)

PROSALON
5 900 249 100 019
826,45
Inovativní vyhlazující krém pro péči o vlasy založený na přírodním keratinu, který vlasy hluboce vyživuje a vytváří efekt hustých vlasů. Keratin díky teplotě proniká hluboko do struktury vlasu a posiluje jej. Vlasy jsou poté pružné a odolné proti mechanickým vlivům. Výrobek je šetrný k vlasům, neobsahuje formaldehyd.
Použití: PRODUKT JE URČEN VÝHRADNĚ PRO PROFESIONÁLNÍ PRÁCI V KADEŘNICKÝCH SALÓNECH.
Nejdříve vlasy dvakrát umyjte hluboce čistícím šampónem Keratin Style #1 a vysušte fénem (střední teplotní stupeň): prameny vlasů vyfoukejte směrem dolů širokým kartáčem.Vlasy rozdělte do 4 partií. Pomocí štětce naneste narovnávací krém Keratin Style #2 cca 2 cm od kořínků (neaplikujte přímo na pokožku hlavy). Nechejte působit 15 až 20 minut. Zbytek vyhlazujícího krému Keratin Style vyčešte hřebenem.
NEOPLACHUJTE.
Následně vlasy vysušte fénem (střední teplotní stupeň) do sucha:prameny vlasů vyfoukejte směrem dolů širokým kartáčem.Vlasy znovu rozdělte do partií a postupně vyžehlete keramickou nebo turmalínovou žehličkou na vlasy - každý pramen 3 až 6 krát, až budou vlasy lesklé a rovné. Žehličku zahřejte:u slabých a poškozených vlasů na 185ºC,v případě normálních vlasů na 200ºC, u vlasů hustých na 215ºC. Nikdy nepoužívejte žehličku s hliníkovými žehlícími plochami. Nechte vlasy asi 15 minut v klidu.Poté vlasy dvakrát umyjte fixačním šampónem Keratin Style #3. Naneste kondicionér po celé délce vlasů až ke konečkům. Později naneste kondicionér Keratin Style #4 po celé délce vlasů až ke konečkům. Na závěr naneste malé množství séra Keratin Style #5.
Po ošetření vlasů Keratin Style pomocí vyhlazujícího krému nemyjte vlasy po dobu 72 hodin. 
Nechávejte vlasy 72 hodin přirozeně, volně, nijak je neupravujte, netvarujte, nespínejte, nepoužívejte na ně žádné přípravky.
Click to order
Vaše objednávka
Total: 

Vyplňte formulář a náš manažer vás bude kontaktovat, abychom projednali podrobnosti

Kliknutím na tlačítko "Odeslat" souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů