Balíček Styler Frise + kartáč na vlasy Innova Twist

GA.MA
1037,85
1037,85
Balíček STYLER FRISE+INNOVA TWIST - sada je ideální pro ty, kteří mají rádi experimenty s vlasy, dělají různé nové účesy a styling vlasů. Profesionální žehličk a pomůže ve vytvoření Gofre účesu bez poškození vlasů a nový unikátní přistroj TWIST zaplete vám perfektní copy  během několika minut. Navíc, při nákupu technických pomůcek v balíčku, nikoli samostatně dostanete nejen komplexní domácí péči, ale i ušetří spoustu peněz IPY-GOFRES GA.MA MICROFRISÉ Profesionální curling, zvlnění, které patří k lineup GA.MA Salon Exclusive, návrat do klasiků 80. a 90. let: malých zlomených vln. 
Gofre je velmi univerzální styl. Například klempíři mohou vytvářet objemné účesy a různé varianty "koní". Vytvoření plytké vlny na pouhých pár zámků vlasů dává jemný a expresivní styl. Díky speciálním vyhřívacím plechům s velmi jemnou strukturou můžete zvýraznit efekt jemné vlny. Je možné vytvořit efekt vrcholu a objem mnohem rychleji než tradiční metody a dokonce získat typický styl "Afro". Rychlá dostupnost těchto kleští je zajištěna technologií Quick Heat, při níž se během několika sekund dosáhne teploty 220°C. Keramický povlak topných desek chrání vlasy a zanechává je měkký a zdravý, bez sušení. Široké ohřívací desky umožňují zachytit více pramenů najednou.
Napájení: ze sítě
Teplota ohřevu: 220°C
Pokovování: Keramika
Šířka desek: 38 mm
Délka drátu: 3 m
Hmotnost: 286 gramů
GA.MA INNOVA TWIST
Styler je určen pro rychlé a snadné vytvoření vln na vlasech, což umožní  nestrácet hodně času na účes. Zařízení pro zaplitání copů GAMA Innova Twist vám umožní vytvářet nové originální obrazy každý den. GA.MA INNOVA TWIST má mechanické ovládání a dva režimy. Přístroj vybaven technologií SILVER NANO, která má díky účinkům stříbrných mikročástic baktericidní účinek, čímž zabraňuje tvorbě škodlivých látek na vlasech.
Automatických typ kleští
Počet režimů: 2
Napájení 2 bateriemi AA (není součástí balení)
Technologie Silver Nano
Click to order
Vaše objednávka
Total: 

Vyplňte formulář a náš manažer vás bude kontaktovat, abychom projednali podrobnosti

Kliknutím na tlačítko "Odeslat" souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů