Žehlička na vlasy Gama Oxy Active IHT

GA.MA
SI0101
2139,05
Speciální nabídka pro kadeřníky 
V průběhu času mohou látky používané v barvách na vlasy změnit strukturu vlasů tím, že otevírají pory a umožní vniknutí volných radikálů, což vede ke ztrátě lesku a barvy.
Oxy-Active pomáhá exteriéru vlasů zůstat neporušený tím, že drží uzavřené a chrání vlasy před poškozením způsobeným vnějšími látkami. To také bojuje proti působení volných radikálů, pomáhá zachovat integritu vlasů a barevných pigmentů, přidává trvalý lesk a trvanlivost k barvení. Aktivní kyslík také znamená hluboké čištění pokožky hlavy, stejně jako zvýšení okysličení, což obnovuje optimální podmínky pro růst vlasů. Má také významný a vědecky ověřený antibakteriální a antimykotický účinek. Tyto ionty pomáhají obnovit vnější povrch vlasů, odstraní friz, aby vlasy byly měkké a plné lesku.
G-Style Oxy-Active IHT Wide & Long je vybavena technologií IHT, která vám zajistí dokonalý přímý vzhled v jednom kroku, což znamená nižší tepelnou ztrátu díky rovnoměrné, konstantní teplotě desek. Za méně než 15 sekund dosahují desky ideální pracovní teplotu (nastavitelná od 150 ° C do 230 ° C), což je 3 až 4x rychlejší než tradiční rovnačky.</p><p>Desky jsou velké a široké (33 mm x 110 mm) pro rychlý a snadný styling, a to i pro nejsilnější vlasy. Jsou také plovoucí, což znamená, že sladějí vlasy s přesností pro všechny pohyby potřebné při vytváření stylu, s garantovaným dokonalým vyrovnávacím účinkem od samého počátku, takže stylista už nemusí překročit stejnou sekci více než jednou.
Turmalín pokrývající desky se lehce pohybuje po vlasech a při zahřátí přirozeně uvolňuje negativní ionty, aby bylo dosaženo perfektní kontroly nad fritováním. Vyzařuje také infračervené teplo, které proniká přímo do středu vlasů, než se rozptýlí ven, a to od počátku vynikajících stylových výsledků.
Technologie Nano Silver znamená, že desky na tomto rovnoměrném železa mají pokrytí nanočástic, které zabraňují tvorbě nečistot na samotných deskách a udržují je dokonale čisté a dezinfikované.
G-Style Oxy-Active IHT Wide & Long se snadno používá, což je zaručeno jeho nízkou hmotností a 3 metrovým napájecím kabelem, který se otáčí o 360 °, zatímco kulatý design znamená, že je ideální pro hladký vzhled i vlny.
Systém Safety Block automaticky vypne žehličku po 60 minutách, pokud necháte zapnutý.
Technologie Ion Plus na tomto výrobku dokáže vytvořit zřetelně lepší ionizaci (+ 80%) ve srovnání s těmi, které tuto technologii nemají, a výhody vlasů jsou zřejmé. Během používání rovnačky můžete slyšet mírný šum, který je naprosto normální a kvůli velkému množství uvolňovaných iontů. Ionizátor se skládá ze série viditelných, exponovaných vodičů, které se nacházejí mimo vyrovnávací zařízení, aby se zabránilo rozptýlení iontů uvnitř těla narovnávače.
Nanášení desek: turmalín
Plovoucí desky: Ano
Teplota: Nastavitelná 150 ° -230 °
Displej: LCD
Topný článek: IHT
Ionizace: Ion Plus
Technologie: Oxy-Active
Automatické vypnutí: ano, 60 minut po zapnutí
Soft Touch: Ano
360 ° otočný kabel: Ano
Délka kabelu (m): 3
Léčba: Anti-frizz
Anti-aging
Lesk
Jemná akce
Napětí (V): 220-240
Hmotnost (g): 260
Délka výrobku (cm): 26
Velikost desky (cm): 3,3 x 11
Click to order
Vaše objednávka
Total: 

Vyplňte formulář a náš manažer vás bude kontaktovat, abychom projednali podrobnosti

Kliknutím na tlačítko "Odeslat" souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů